Vítejte na stránkách Motelu Dutý kámen,

Motel Dutý Kámen nabízí možnost celeročního ubytování v příjemných pokojích penzionu či útulných chatkách.

Celková kapacita motelu je 43 lůžek. Penzion disponuje 7-mi pokoji s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a internetovým připojením. Chatky jsou čtyřlůžkové, taktéž s vlastním sociálním zařízením, elektrickým vytápěním, vlastní terasou a možností parkování přímo u chatky. Celý areál je oplocený.

Samozřejmostí je stravování v naší restauraci s vyjímečně pojatým interiérem a krbem s širokou nabídkou jídel po celý den, českou a evropská kuchyní.

V neposlední řadě je v našem motelu Dutý Kámen možné pořádání různých oslav, banketů, svatebních hostin, školení a Silvestrů.

Náš motel Dutý Kámen je hojně využíván jako základna pro krásné výlety a vyjížďky po okolí či k ubytování v blízkosti Pekelných dolů.


Motel Dutý kámen se nachází v krásném prostředí Lužických hor. Malebné okolí je ideální pro rodiny s dětmi, turisty, milovníky přírody a pro všechny, kteří si potřebují odpočinout od každodenního stresu a městského ruchu.

V létě zde naleznete celou řadu možností pro pěší či cyklo turistiku. Okolí nabízí velké množství přírodních a kulturních památek - hradů a zámků. Jako například skalní hrad Sloup, hrad Grabstejn, Lemberk či zámek Zákupy.
Sportovní vyžití je zajištěno přímo v areálu - je možné si zahrát kroket, míčové hry, petangue, zhoupnout se na houpačkách, zaskákat na trampolíně či si zapůjčit kola.
Pokud by Vám náš areál nestačil, je možné využít kryté bazény, obchody, restaurace či známé zábavní centrum Babylon v nedaleké České Lípě a Liberci.
Pro milovníky golfu a tenisu je možnost využití nedalekého golfového a tenisového hřiště.

V zimě zde naleznete trasy pro milovníky běžkařských toulek i sjezdového lyžování.

Samozřejmostí je pořádání firemních a jiných skupinových akcí.


Penzion/Motel

Motel/Penzion Dutý Kámen

Celková kapacita motelu je 43 lůžek.

Jednou z možností je ubytování v budově motelu, kde se nachází sedm útulných, částečně podkrovních dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Parkování v oploceném areálu.

Zdejší kraj nabízí mnoho zajímavých míst, přírodních útvarů, památek, hradů a zámků, ale i možnost sportovního vyžití, jako tenis, cykloturistika, pěší turistika, koupání a v zimě lyžování. Baltské proudění skýtá tomuto místu ojedinělou kvalitu ovzduší, které má blahodárně léčivé účinky na horní cesty dýchací.


>>Zpět<<

Bungalovy/Chatky

Bungalovy/Chatky Dutý Kámen

Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových chatách s terasou, vlastním sociálním zařízením, elektricky vytápěných, což umožňuje celoroční provoz. Parkování v oploceném areálu přímo u chaty.>>Zpět<<

Restaurace a terasa

Restaurace a terasa Dutý Kámen

Stravování v restauraci s vyjímečně pojatým interiérem a krbem, široká nabídka jídel po celý den. V našem motelu je možnost pořádání různých oslav, banketů, svatebních hostin, školení a Silvestrů. Česká a evropská kuchyně.


>>Zpět<<

Ceník ubytováníMotel/Penzion Dutý Kámen Motel/Penzion Dutý Kámen Motel/Penzion Dutý Kámen

Jednolůžkový pokoj:

lůžko: 919,-


Dvoulůžkový pokoj:

2 lůžka: 1 250,-
3 lůžka: 1 565,-


Čtyřlůžková chata:

2 osoby: 1 250,-
3 osoby: 1 565,-
4 osoby: 1 990,-

Snídaně 120,- Kč na osobu.

Poplatek za psa 150,- Kč / noc.

Za jednodenní pobyt příplatek 80,- Kč / osoba.

1 x dítě do 4 let v doprovodu 2 dosp. osob zdarma.

Děti od 4 do 12 let sleva - 20%.

Lůžkoviny – jednorázově 100 ,- Kč pro dítě mladší 4 let .

Denní parkovné v zahradě 20,- Kč

Denní poplatek za energie u chaty 40,- Kč


STORNO POPLATKY
UBYTOVÁNÍ, PLATNÉ OD 1.1. 2023

31 - více dní předem10 %
30 - 19 dní předem30 %
18 - 11 dní předem50 %
10 - 06 dní předem70 %
05 - 00 dní předem100 %

Nově pro vás nabízíme projížďky na Ponny.
Cena 30 min. – 250,- Kč


>>Zpět<<

Atrakce v okolí

Skalní vyhlídka (hřbet) Dutý kámen

Atrakce v okolí motelu Dutý Kámen

Dutým kamenem je nazýván pískovcový skalní hřbet nedaleko města Cvikov o délce 600 metrů, nad okolním terénem vysoký 30 metrů. Je zde dobře znatelné působení sopečného magmatu na pískovec, díky kterému vznikly šestiboké sloupky vysoké 2 - 3 metry, ve tvaru obilného snopu. Bývají nazývány jako Vějíř či Varhany. V letech 1914 a 1955 byly skály označeny jako chráněné území. Na rozloze 0,25 ha zde byla vyhlášena v roce 1963 přírodní památka, jako Ukázka přeměny svrchnokřídového pískovce na styku s vyvřelinou. Hlavním bodem skalního hřbetu jsou Sluneční hodiny na kruhové skalní plošině. Uprostřed je zapuštěn hrot pro slunenční stín. Na kruhu jsou dále vyznačeny směry kilometrových vzdáleností hlavních evropských měst.


Mařenický skalní reliéf

Atrakce v okolí motelu Dutý Kámen

Nedaleko obce Mařeničky v Lužických horách můžete shlédnout zajímaví artefakty. Jedná se o reliéf Nejsvětější trojice, který kolem roku 1740 vytvořil Franz Schier, Mařenický stolař a lidový umělec. Nedaleko je možné zahlédnout ještě reliéf zvaný Útěk svaté rodiny do Egypta.

Golf

V dosahu 7 km se nachází Královský Golf Club, kde můžete využít služeb profesionálního trenéra na osmnácti jamkovém hřišti. Pro začátečníky zde funguje golfová akademie a to i pro děti.

Koně

V blízkém okolí se nachází mnoho jízdáren a koňských rančů. Vyjížďka v místě ubytování nebo v jeho blízkosti je ideální pro rodiny s dětmi a ti, kteří sedí na koni poprvé, nebo si nejsou jistí, mají koně vedeného druhým člověkem ze země. Vyjížďky na koni lze naplánovat přímo na míru podle konkrétních požadavků a to i pro více jezdců najednou.


Koupání

Cvikovský rybník

Atrakce v okolí motelu Dutý Kámen

Bývá také nazývám jako Lindavský či Mařenický rybník. Jeho 9 ha se rozléhá pod východními svahy hřetu Dutého kamene.Vodní plocha Kristýna

Atrakce v okolí motelu Dutý Kámen

Jezero Kristýna vzniklo zatopením bývalého kamenného lomu a pyšní se rozlohou 14 ha a hloubkou až 28m. Návštěvníci mohou využít jednu z mnoha pláží, ale i sportovní vyžití jako je volejbal, windsurfing či cyklistickou stezku.Aquapark Česká Lípa

Aquapark se nachází v centru města v nově zrekonstruovaném areálu. Nabízí mnoho atrakcí- masážní bazén, dětský bazén, tobogan, skluzavky, whirpool, divokou řeku, parní místnost a bufet.

Aquapark Babylon Liberec

Plný den zábavy a relaxace si můžete užít v libereckém Babylonu. Aquapark je nově zrekonstruován do příběhu Julese Verna. Ocitnete se přímořském městečku, které je rozděleno do tří vzájemně propojených hal s nápaditými vodními atrakcemi.


Celé okolí je vhodné k různým výletům a turistickým akcím.


>>Zpět<<

Fotogalerie

Penzion-Motel Dutý Kámen

Penzion-motel Dutý Kámen Penzion-motel Dutý Kámen Penzion-motel Dutý Kámen Penzion-motel Dutý Kámen

Restaurace motelu Dutý Kámen, hosté a oslavy

Hosté oslavy - Dutý Kámen Hosté oslavy - Dutý Kámen Hosté oslavy - Dutý Kámen Hosté oslavy - Dutý Kámen

Bungalovy-chatky

Bungalovy/Chaty - Dutý Kámen Bungalovy/Chaty - Dutý Kámen Bungalovy/Chaty - Dutý Kámen Bungalovy/Chaty - Dutý Kámen

Ideální parkování pro moto

Moto srazy - Dutý Kámen Moto srazy - Dutý Kámen Moto srazy - Dutý Kámen Moto srazy - Dutý Kámen

Dutý Kámen v zimě

Dutý Kámen v zimě Dutý Kámen v zimě Dutý Kámen v zimě Dutý Kámen v zimě

>>Zpět<<

Motel Dutý Kámen


Motel Dutý Kámen

Drnovec 56 / III

471 54 Cvikov

Česká Republika
tel. : +420 487 751 952

mob : 737 054 299

email : dutykamen@volny.cz
>>Zpět<<